אודות


החווה האורגנית ממוקמת במושב נטעים והוקמה ע"י ערן רוזן ב-1998. בתחילת הדרך נשתלו המטעים ועצי הפרי ובהמשך הושבחו שטחים לגידולי שדה והוקמו חממות לגידולים בתנאים מיוחדים. נכון להיום, המשק גדל משנה לשנה וכולל קרקעות המעובדות לסירוגין, במחזור זרעים עונתי.  השטחים מטופלים בשיטות חקלאיות מסורתיות תוך הקפדה איכות הגידולים. נעשה מאמץ להשיג זרעים מהזנים הישנים, מה שהיום נקרא "בלאדי" – זנים שלא פותחו בהנדסה גנטית, במטרה להחזיר לירקות ולפירות את הטעם של פעם. ערן אורגני מציע שפע של ירקות ופירות אורגניים עד הבית באיכות הטובה ביותר.

 

חקלאות אורגנית קהילתית אנו עובדים בשיטת "חקלאות אורגנית קהילתית" של הבאת סל ירקות ופירות שבועי הישר לביתכם. תוכלו להזמין בחנות לפי רצונכם המדויק או לקבל מדי שבוע את "סל השבוע" - תכולת הסל משתנה וניתן להוסיף לתוכו מוצרים כמו ביצים, קטניות, דגנים ועוד. המשלוח של תוצרתנו הוא עד הבית, לפי אזורים וימי חלוקה. אם אתם מעוניינים, קראו איך עובדים איתנו.  החווה מפוקחת ע"י אגריאור ובעלת תעודת כשרות.  בחווה פועלת חנות משק ובה נמכרים כל מוצרינו כגון  ירקות פירות אורגניים עד הבית במחירים הוגנים ושווים לכל נפש.
 
שעות פתיחה חנות המשק:

שני, שלישי ורביעי: 8:00 - 16:00
חמישי: 8:00 - 17:00

שישי:    08:00 עד 13:00


כשרות אנו משק שומר שבת. מפרישים מעשרות ותרומות באופן קבוע. המשגיח מגיע מדי יום בשעות הצהריים המקדמות ומעשר. תעודת הכשרות שלנו חתומה על ידי כבוד הרב צורי נאמן מהמועצה האיזורית  גן-שורק. בגלריה תוכלו לראות צילום של תעודת הכשרות העדכנית.

0
שלום אורח
cart
cart