אצלנו בירקות יש ברכה!!! אורגני טבעוני ווגאן בריא ללא ו ללא ו ללא רק ברכה מ אמא אדמה:~)


אצלנו בירקות יש ברכה!!! אורגני טבעוני ווגאן בריא  ללא ו ללא ו ללא רק ברכה מ אמא אדמה:~)

תשאלו את אילנה , היא מברכת אותנו בלי סוף..שיבורכו השדות ו הירקות ו הגידולים ו שלא יהיה סחף..עם גשמים ו מי בארות..

מה הסיבה? אנו מגדלים באהבה, ברצון, בתשוקה ו חיבה עזה ל כל מרכולתינו, לעיסוקינו לחיינו.

אנו עובדים בשיטות בלאדי מסורתיות חקלאות בר קיימא פרמאקלצ'ר ביו בקיצור מגישים לכם בעבודת ידיים, מזיעים ו כל המשתמע מכך.. כל מה שהטבע מזמן לנו. החבר'ה להגנת הטבע. 

למה? כי אנו מאמינים בכך. שנולדנו באהבה ו גדלנו באהבה ו עכשיו הגיע תורינו לאהוב את העולם ו לעסוק במקצועות המטייבים את הסביבה בעברית זה נקרא זולטנות ו בלועזית אלטרואיזם.

אנו עובדים במחזור זרעים שאינם מהונדסים גנטית  NON GMO שנתי  ו את השתילים אנו רוכשים בליין אורגני של משתלה ו לאחר מכן מזבלים בקומפוסט אורגני כאשר שאריות הגידול מוצנעות בקרקע ו הופכות לחומר אורגני הנקרא "הומוס" לא חומוס.חחח. זה מילה כלל עולמית ל חומר אורגני. החומר האורגני ה "הומוס" הופך לקומפוסט בקרקע. איך נקרא קומפוסט בעברית= " רקבובית".

ככה נוצר מעגל ביו דינמי שהוא ביולוגי אנחנו הבן אדם הוא יצור ביולוגי. מה זה בילוגי= חי + לוגיה=לוגיקה,הגיון,תורה.

בקיצור מערכת חיה של חיים סימביוטית בין כל המעגלים שלה , השכבות שלה. מהאדמה. טיוב הקרקע. הצומח. הקטיף הידני ו לבסוף אנחנו. כן אנחנו גם בסיפור. 

היצרנים הקטנים שמטפחים את הקשר האישי שלהם בין הלקוחות לבין האדמה,הירקות,הפירות ו הציפורים..הם הם החשובים.

תארו לעצמכם ש אתם נוסעים לטיול בכבישי הארץ ו בא לכם קפה עם נשנוש , מה תמצאו, בין ב נוסעכם בצפון הארץ בין ב נוסעכם בדרום הארץ את הקפה של הרשת הצהובה או של הרשת ש ממש טובה רק באדום. הממש טובה זה השם רק השם שלה. קפה בינוני מקפסולות ו כשתבואו לשלם ישאלו אתכם האם תרצו להגדיל 3 מסטיקים ב 3 שח או 3 חטיפים תוצרת חוץ ב 6 שח.

עכשיו דמיינו לעצמכם שאתם נוסעים בין בדרומה בין בצפונה של הארץ לפני עשר שנים בכל מקום ו תחנה הייתם פוגשים יצרנים אנשים אמיתיים עם פרצוף מחייך ש הכינו את מרכולתם המיחדת ו האופיינית להם לוקאלית טריה טעימה מזון אמיתי  לא רשתות שמוכרות לכם שימורי מזון מיובא מכל מיני ארצות שעובדים שם אנשים מסכנים במפעלים אין סופיים של תאגידים אין סופיים.

זו הסיבה ש חשוב לתמוך בנו. אנו מוכרים ישירות בין הלקוח ל אמא אדמה  ללא מרלו"גים מרכזים לוגיסטיים מקררים אין סופיים ו טכנולוגיות שימור מזון ו תאגידים.  

0
שלום אורח
cart
cart